ROPID

SOCIETA o.p.s. poskytuje v rámci Pražské integrované dopravy přepravu pro držitele průkazu ZTP nebo ZTP/P na území Hlavního města Prahy a v obcích prvního tarifního pásma, klientům s trvalým bydlištěm v  Praze nebo v prvním tarifním pásmu. Cenu přepravy a seznam obcí prvního tarifního pásma naleznete tady  " CENÍK ".

Přepravu zajišťujeme vozy VW a Mercedes, které jsou variabilně přizpůsobeny pro přepravu jak vozíčkářů, tak pro přepravu chodících klientů. Naše vozidla disponují elektrickými zdvižnými plošinami, zajišťující pro posádku i osoby přepravované maximální komfort při manipulaci s vozíkem, přičemž vozíčkář zůstává po celou dobu nakládky a jízdy ve svém vozíku. Vozidla jsou plně klimatizována, mají nezávislé topení, jsou osazeny speciální podlahou pro bodové zajištění zdravotnických pomůcek. Po dobu přepravy jsme schopni zapůjčit náhradní mechanický invalidní vozík a pro děti autosedačky nebo podsedáky. 

Objednejte si naše služby

Vyplňte všechny potřebné údaje a my se vám ozveme co nejdříve zpět.

* Tímto uděluji souhlas společnosti Societa o.p.s., se sídlem Malešická 2679/49, Praha 3, 130 00, zapsaná v rejstříku obecně prospěšných společností, vedeném Městským soudem v Praze,oddíl O, vložka 574, aby ve smyslu nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) č. 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (obecné nařízení o ochraně osobních údajů) (dále jen "Nařízení") zpracovávala moje osobní údaje za účelem objednávky dopravy.