O společnosti

Naše společnost si uvědomuje skutečnost, že nejlépe chápe člověka se zdravotním omezením a znevýhodněním člověk, který je také zdravotně znevýhodněn. Naší prioritou je proto obsazování pracovních pozic pracovníky se zdravotním hendikepem. Za pomoci těchto osob je provozován dispečink, uskutečňována přeprava osob a také zdravotně znevýhodnění pracovníci provádí administrativní práce. Šanci zapojit se opět do profesního života tak dostávají lidé se zdravotním postižením, kteří nemohou najít profesní uplatnění i několik let.

Upřednostňujeme individuální přístup ke všem zaměstnancům týkající se rozvržení jejich pracovní doby a dalších činností v souvislosti s jejich zdravotním postižením. Zaměstnanci dopravy jsou osoby s různým stupněm zdravotního postižení, kteří pracují na pozici řidič dopravy raněných a nemocných. Naši řidiči procházejí odborným školením a rekvalifikací.

Provozovna naší společnosti je situována v dobře dopravně dostupné lokalitě, kteá zaručuje operativní dopravní obslužnost pro celé území Hlavního města Prahy

Kontaktní formulář

Odesílatel:
E-mail:
Předmět:
Zpráva:

Kontakt

Provozovna:

Malešická 2679/49
Praha 10 - Malešice
108 00

Jak se k nám dostanete:
Autobusy číslo 124 a 297. Vystupte na autobusové zastávce Vackov pak pokračujte směrem k Shell nebo k  Basilejskému náměstí. Po cca minutě chůze najdete 5 patrovu oranžovu budovu s názvem Business centre. Zde je provozovna Societa o.p.s.

E-mail: dispecink@societa.cz

Sídlo společnosti:

Malešická 655/59c
Praha 10 - Malešice
108 00

IČO: 28384300

Zapsaná v rejstříku obecně prospěšných společností, vedeném Městským soudem v Praze, oddíl O, vložka 574

Bankovní spojení: Raiffeisenbank a.s.
Číslo účtu: 5001046089 / 5500